• Намалена цена
  • Ново
Говорникот СТП Кожа за Носење Складирање Кутија за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучник со Помешани Простор за Полнач
zoom_in

Говорникот СТП Кожа за Носење Складирање Кутија за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучник со Помешани Простор за Полнач

DEN 2280.00 2849.28

Износот
check Това е достапна

Говорникот СТП Кожа за Носење Складирање Кутија за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучник со Помешани Простор за Полнач
Опис : Специјално Дизајнирани за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучници и Полначот, Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за JBL Xtreme Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини. Спецификации : 1. Материјал : Црна Кожа СТП
2. Кутија Големина : 310x150x205mm 3. Тежина : 1.5 килограми Функција : 1. Дизајнирани специјално за JBL Xtreme Преносни Bluetooth Звучник 2. Уникатен Накит Кутии Дизајн : СТП кожа површина + Удобно Волна поставата + Resonable Слоевит Дизајн за полначот и звучник,многу добри патување или за складирање кутија за JBL Xtreme 3. Повеќенаменски : Ова поле може да се складирање не само JBL Xtreme bluetooth звучник,но, исто така, може да чување накит,козметика,документ итн. 4. Врвен Изработка : ова тешко кутија е на многу добар квалитет,кој може да обезбеди совршена заштита за вашиот JBL Xtreme speake 5. Случајот е мала тежина, прашина и нула доказ, вода registance. 2. На патент обезбедува JBL Говорникот ќе останат затворени и заштита на содржината во внатрешноста 6. Во случај на заштита на вашиот јазик, да слушате музика во секое време и насекаде.Исто така, со мали торбичката, има доволно простор за да се носат својата погодност полнач, Кабел, па ќе не грижете се, во секое време. 7. Секогаш имаат вашите додатоци за рака со удобен предната и задната Мрежа џеб, Додадете контакт на стил и индивидуалност на вашиот уред со овој колоритен случај Пакетот вклучува :
1 x Случај за JBL Xtreme Bluetooth Звучник Кутија (Забелешка : Не inlcuded Звучници и опрема)

Број На Модел На:
Случај За JBL Xtreme Bluetooth Звучник
Тип На Објект:
Говорникот Кеси
Бренд Име:
ZOPRORE
Пакет:
No
Материјал:
кожа
SKU:
ZP-170804001
боја:
B
Големина:
310x150x205mm
Тежина:
1.5kg
Функција:
Преносни Fashio Светлина и Голема Заштитни Случај
Стил:
Shockproof Пренослива Торба
Карактеристики:
За JBL Xtreme Говорникот & Полначот Торба
Функција:
Екстра Простор за Plug&Кабли
Тип На Објект:
Безжична Bluetooth Звучник Кеси
Посебна Карактеристика:
Водоотпорен,Тешки Заштита,Анти-удар

Слична стока во категоријата..