• Намалена цена
  • Ново
Нови Преносни Носат Патување Заштитна Говорникот Покрие Случај Торбичка Најлон Зборуваат Торба За Bose Soundlink 3 III Bluetooth Звучник Маска
zoom_in

Нови Преносни Носат Патување Заштитна Говорникот Покрие Случај Торбичка Најлон Зборуваат Торба За Bose Soundlink 3 III Bluetooth Звучник Маска

DEN 648.00 809.28

Износот
check Това е достапна

Нови Преносни Носат Патување Заштитна Говорникот Покрие Случај Торбичка Најлон Зборуваат Торба За Bose Soundlink 3 III Bluetooth Звучник Маска
Опис : Специјално Дизајнирани за Bose Sound Link III 3 Пренослива Безжична Bluetooth Звучници , Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за Bose Sound Link III 3 Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини. Функција : 1. Лесно да се носат Отворено,Заштита на вашата говорникот надвор од Гребнатини. 2. Лесен пристап до вашите звучници со Велкро покрие 3. Дизајниран Со мрежа говорникот прозорецот, можете да уживате во музиката со случајот на 4. Со внатрешен dustproof divider под прозорецот, можете да се свитка нагоре или надолу како ви се допаѓа 5. Со Метален Затворач, може да висат вашиот Рачен на вашиот ранец 6. Со тока ремени тоа исто така може да се монтира на лентата на вашиот велосипед или моторцикл, уживаат во музиката додека се возела. 7. Екстра торбичка за Моќ адаптер/кабел 8. Компатибилен за Bose Soundlink Мини Мини 3 Bluetooth Звучник 9. Материјал : Мека Neoprene 10. Боја : Сребро сива 11. Големина на : 25.3x14x5.5cm 12. Тежина : 200g Пакетот вклучува :
1x Случај за Bose Sound Link III 3 Bluetooth Звучник (Забелешка : Не inlcuded Звучници и опрема)

Тип На Објект:
Школка
Број На Модел На:
Случај за Bose SoundLink III 3 Bluetooth Звучник
Бренд Име:
ZOPRORE
Пакет:
No
Материјал:
Најлон
SKU:
ZP-171130001
боја:
сребро сива
Големина:
25.3x14x5.5cm
Тежина:
200g
Функција:
Преносни Fashio Светлина и Голема Заштитни Случај
Стил:
Shockproof Пренослива Торба
Карактеристики:
За Bose SoundLink Мини 3 III Говорникот
Тип На Објект:
Безжична Bluetooth Звучник Caver
Посебна Карактеристика:
Водоотпорен,Тешки Заштита,Анти-удар
Функција:
Екстра Простор за Plug&Кабли

Слична стока во категоријата..