• Намалена цена
  • Ново
GHXAMP 5.5ИНЧЕН 136MM Woofer Говорникот Пена Опкружувачки Поправка Делови Звучникот Repairment Виткање Работ Суспензија За KENWOOD 2 ПАРЧИЊА
zoom_in

GHXAMP 5.5ИНЧЕН 136MM Woofer Говорникот Пена Опкружувачки Поправка Делови Звучникот Repairment Виткање Работ Суспензија За KENWOOD 2 ПАРЧИЊА

DEN 335.00 360.00

Износот
check Това е достапна

5.5-инчен : Гума надворешниот дијаметар : 136mm ± 2% Гума внатре дијаметар : 83mm ± 2% Високо балон за малку надворешниот дијаметар : 125mm ± 2% Високо балон за малку дијаметар : 92mm ± 2% Пакет 2 ПАРЧИЊА За KENWOOD Говорникот поправки

Тип На Објект:
Говорникот Додатоци Колекции
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GHXAMP
Број На Модел На:
5.5 ИНЧЕН Говорникот Пена опкружувачки
Материјал:
Пена опкружувачки

Слична стока во категоријата..