• Намалена цена
  • Ново
Хотел Готвач Костим Кратко Sleeve Лето Машки Готвач Workwear Лето Кантина Готвач Облека За Мажи & Жени Облека
zoom_in

Хотел Готвач Костим Кратко Sleeve Лето Машки Готвач Workwear Лето Кантина Готвач Облека За Мажи & Жени Облека

DEN 684.00 911.52

Износот
check Това е достапна

Референтна Висина големина & ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината големина висина(cm) телесна тежина Половината облека(cm) M 65-170 106 95-125 L 170-175 110 130-145 XL 175-179 116 150-165 XXL 175-185 120 170-185 XXXL 180-195 126 190-225 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
BF194
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Боја Класификација:
бело (во боја)
Се применува во индустријата:
На храна и пијалаци teahouse
Важат За Сезоната:
Лето
Применливи објект:
младите

Слична стока во категоријата..