• Намалена цена
  • Ново
Тексас Готвач Работа Облека Кратко Sleeve Лето Мажите Тексас Памук Готвач Униформа слаткарница Жените Мода Евтини Сина Готвачи Јакна
zoom_in

Тексас Готвач Работа Облека Кратко Sleeve Лето Мажите Тексас Памук Готвач Униформа слаткарница Жените Мода Евтини Сина Готвачи Јакна

DEN 1128.00 1343.04

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Број На Модел На:
келнер работа облека
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Материјалната компонента:
Полиетилен терефталат (pet) 35% памук 65%
usages:
келнерка униформи

Слична стока во категоријата..