• Намалена цена
  • Ново
топла продажба на гориво млазницата DN4SD24ND80 одговараат за ТОЈОТА Б. 2/3Б DAIHATSU
zoom_in

топла продажба на гориво млазницата DN4SD24ND80 одговараат за ТОЈОТА Б. 2/3Б DAIHATSU

DEN 1900.00 2345.28

Износот
check Това е достапна


Информации
топла продажба млазницата DN4 SD24 ND80
Вистинска фотографија
Други Слични Производи
Инјектор млазницата, Испорака вентил, Шефот на роторот , Молив млазницата, Заеднички железнички делови.
Предности за нашата соработка ISO9001 од 2002 година
Alibaba Assesed Снабдувач
Фабриката основана во 1952
Сервисен центар
WEIYUAN ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD

Бренд Име:
WY
Осветленост Дел Број:
DN4SD24ND80
Поставување на Возило:
пумпа
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
8
Објектот Висина:
4
Производителот Дел Број:
млазницата DN4SD24ND80
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.618
Објектот Должина:
11
Другиот Дел Број:
DN4SD24ND80
Специјални Функции:
Млазницата
Автомобил Производител:
Заменлив

Слична стока во категоријата..