• Ново
ОЕМ 3031130 Автомобил Gargue Алатка ЗА Земјиште-Rover Jaguar 2.7 3.0 Дизел Мотор CKP Смена & Installer
zoom_in

ОЕМ 3031130 Автомобил Gargue Алатка ЗА Земјиште-Rover Jaguar 2.7 3.0 Дизел Мотор CKP Смена & Installer

DEN 6000.00

Износот
check Това е достапна

ОЕМ 3031130 Автомобил Gargue Алатка ЗА Земјиште-Rover Jaguar 2.7 3.0 Дизел Мотор CKP Смена & Installer ПОГОДЕН ЗА : JA GUAR S-ТИП TDVI (04-09), L и R над ОТКРИТИЕ / СПЕКТАР R-НАД СПОРТ (04-09)
ние не сме само да обезбеди трговија на големо и мало на услуги, но, исто така, обезбеди Капка-превозот услуги во целиот свет!
ИСПОРАКА
Ние бидете сигурни дека производите ќе пристигнат безбедно за вас . Ние нема да напишете ја нашата веб страна или било снабдувач информации за пакетот.
1.Откако ќе се направи со цел, ние ќе брод објектот што е можно поскоро.
2.Ние брод тоа за вас од страна на DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС/HKPAM и да ви даде на следење на број.
3.Превозот времето е околу 3~5 дена од DHL/UPS/Федекс/ТНТ, 10 дена од EMS, 20 дена од страна на хонг конг Пост Воздух Mail или Сингапур Пост.
4.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи објектот пристигнат на време. Бидејќи на курир, времето и локалниот обичај,тоа понекогаш можеби задоцнето.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети.
5. Ако адреса е оддалечена место, ќе мора да додадете повеќе
6. Сите елементи се апсолутно бренд-нови, и добро тестирани пред превозот надвор.
7. Предмети ќе биде добро спакувана со воздушни меури во плик или картон.
ПОВРАТНИ информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
3. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации.
Ќе коментари се доста важни за нас.
4. Ако производот е оштетен за време на испорака или има било квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Нашите професионални technicists ќе ви помогне да се одеднаш.
Ви благодариме!

Специјални Функции:
поправи camshafts и crankshafts
Објектот Должина:
25CM
Производителот Дел Број:
MT1715
Бренд Име:
OLS·АЛАТКИ
Поставување на Возило:
Моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
1150
Другиот Дел Број:
1715a
Објектот Ширина:
15CM
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
3.5kg
Објектот Висина:
10CM

Слична стока во категоријата..