• Намалена цена
  • Ново
Жешка ! PGM Голф Двојно-страна Chipper Mallet Род Мелење им Помогнам на Стап Основни Дизајн Нерѓосувачки Челик Глава Chipping Клуб,Бесплатен превозот
zoom_in

Жешка ! PGM Голф Двојно-страна Chipper Mallet Род Мелење им Помогнам на Стап Основни Дизајн Нерѓосувачки Челик Глава Chipping Клуб,Бесплатен превозот

DEN 4178.00 4398.24

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ Вратило Материјали : Челик Клуб Тип : Chipper Производ тежина : 0.588 кг Пакет големина (L x W x H) : 91.00 x 10.00 x 3.00 cm Пакет Содржина : 1 x Голф Двојно-страна Chipper Клуб Опис : Овој вид на голф chipper клуб е совршена една за вашиот голф игри. 35 степен род главата дизајн ќе се игра обична изведба дел на вашиот голф практика или натпревари. Карактеристики на голф клубот вклучуваат mallet род, мелење им помогнам на стап и основни дизајн за точни пукање целта. Тоа се направени од издржлив нерѓосувачки челик род главата, челик вратило и удобни гумени се справи.
Забелешка : различни земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачот
ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата. Тоа е од Ali Express Стандард Превозот, општо земено, тоа ќе биде доставен во рок од 10-35 дена. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем. Превозот време во голема мера ќе зависи и од испорака компанија и вашиот ги локалните обичаи и локалните ефикасност. Ако сакате други начини за испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги задоволат вашите потреби. НАШИТЕ ЗБОРОВИ : Драги Пријатели, ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена и да ги преземат слики од оштетени предмети, ние ќе го направи наплата за тоа. Ако не сте задоволни со вашиот puchase откако ќе се добие со цел, исто така, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена. Во оваа состојба, ве молиме да ги преземат за превозот обвиненија на испорака и испраќање назад. Драги Пријатели, постои долга далечина меѓу нас, и ако испраќањето назад, време и плаќање губење, па ние сме многу seriesly и внимателно обезбедување на висок квалитет на производите. постои, исто така, во случај некои од вас не се среќни со предмети, воопшто не грижете се, контактирајте со нас, ние ќе ги добие на најдобриот начин да се реши тоа. Среќен шопинг ^_^

Бренд Име:
PGM
Вратило Материјал:
Челик
Пол:
Унисекс
Клуб Тип:
Putter
Flex:
R
Умешност:
Право Раце
Модел:
TuG006
Тип:
35 степен род главата дизајн
Карактеристики :
Mallet род, мелење им помогнам на стап и основни desig
Производ Тежина:
0.500 kg
Пакет големина (L x W x H):
91.00 x 10.00 x 3.00 cm
Пакет Содржина:
1 x Голф Двојно-страна Chipper Клуб
боја:
сребро бела

Слична стока во категоријата..