• Намалена цена
  • Ново
Глуждот Заштитник Отворено Против пролизгување Forefoot Половина Двор Глуждот Поддршка Медицински Саќе Силиконски Гел Дише Болка Прсти
zoom_in

Глуждот Заштитник Отворено Против пролизгување Forefoot Половина Двор Глуждот Поддршка Медицински Саќе Силиконски Гел Дише Болка Прсти

DEN 69.00 84.00

Износот
check Това е достапна

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет 1. SEBS е нешто што е анти-стареењето, еластична и лесна. Така што табани може да се користи за долго време и лесно да се носат 2. На forefoot е дизајниран како саќе со seveal дупки, што го прави тоа трајни, удобно и шок-absorbant. И исто така може подобро да се избегне вашиот forefoot се чувствуваат повредени 3. Висок еластичен материјал ви овозможува да се водат овие табани слободно и тоа ќе остане облик 4. Лесен за употреба. Само повлечете го на вашиот средината пети, а потоа тоа ќе не е лесно да се слајд 5. Може да се поправи проблемот на bunion со покривање на вашите прсти и forefoot коска со овој insole 6. Добар додаток за дама да се чувствуваат удобно носење на високи потпетици

Материјал:
саќе материјал
Бренд Име:
Hewolf
Број На Модел На:
ED214

Слична стока во категоријата..