• Намалена цена
  • Ново
Зима Пролет, Есен Жените Стадото Чевли Глуждот Chelsea Чизми Чипка-Up Крст-врзани Тенки Потпетици Мода Плоштадот Посочи Пети Голема Големина
zoom_in

Зима Пролет, Есен Жените Стадото Чевли Глуждот Chelsea Чизми Чипка-Up Крст-врзани Тенки Потпетици Мода Плоштадот Посочи Пети Голема Големина

DEN 1411.00 2879.52

Износот
check Това е достапна


Жените Стадото Глуждот Chelsea Чизми Чипка-up Високи Потпетици Чевли
Материјал : Стадото Nubuck
Боја : Црна , Гери , Црвена
Високи потпетици : 9cm
Чизми Окно : 16cm
Чизми Отворање : 22cm

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Бренд Име:
марија.yanxi
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
a20180404
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
Стадото
Со Платформи:
No
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Insole Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Чизми вратило висина:
16cm
чизми отворање:
22cm
Пета Висина:
9CM

Слична стока во категоријата..