• Намалена цена
  • Ново
Луксузен Бренд Велур Посочи Пети Чизми Славна личност Сакаше Лента Чипка-up Тенка Висока Пета Партија Чевли Попуст Мотоцикл Чизми
zoom_in

Луксузен Бренд Велур Посочи Пети Чизми Славна личност Сакаше Лента Чипка-up Тенка Висока Пета Партија Чевли Попуст Мотоцикл Чизми

DEN 3328.00 3503.52

Износот
check Това е достапна


1. Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли. Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.
2. Превозот Време : Акции чевли може да бидат испратени и да ви даде следење на број во 1-3 дена.
Некои нов стил или други потребни околу 3-7 дена да се подготви за вас.
Ако имате итна цел, ве молиме контактирајте ме.
3. Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена област зона освен)
Epacket : 12-25days
Кина пост регистрирани воздух mail : 15-28days
Хонгконг пост воздух mail : 15-25days
EMS : 7-15days
DHL : 3-5days
4. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нашата чевли.
Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации,e ќе се потрудиме да реши за тебе.
Ве Молиме Проверете Како Референца :
US5=EURO35 одговара за нога должина околу 22.5 cm
US6=EURO36 одговара за нога должина околу 23cm
US6.5=EURO37 одговара за нога должина околу 23.5 cm
US7.5=EURO38 одговара за нога должина околу 24cm
US8.5=EURO39 одговара за нога должина околу 24.5 cm
US9=EURO40 одговара за нога должина околу 25см
US9.5=EURO41 одговара за нога должина околу беа 25,5 см
US10=EURO42 одговара за нога должина околу 26cm
1. Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли. Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања. 2. Превозот Време : Акции чевли може да бидат испратени и да ви даде следење на број во 1-3 дена. Некои нов стил или други потребни околу 3-7 дена да се подготви за вас. Ако имате итна цел, ве молиме контактирајте ме. 3. Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена област зона освен) Epacket : 12-25days Кина пост регистрирани воздух mail : 15-28days Хонгконг пост воздух mail : 15-25days ЕМС : 7-15days DHL : 3-5days 4. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нашата чевли. Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации,e ќе се потрудиме да реши за тебе.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
Maeliter
Моден Елемент:
riband
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
FW058
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Геометриски
Пета Висина:
околу 10-12cm

Слична стока во категоријата..