• Намалена цена
  • Ново
Gdgydh Мода Кристал Подигање На Глуждот На Жените Кожа Партија Чевли 2018 Нова Есен Зима Високи Потпетици Чевли Платформа Голема Големина 43
zoom_in

Gdgydh Мода Кристал Подигање На Глуждот На Жените Кожа Партија Чевли 2018 Нова Есен Зима Високи Потпетици Чевли Платформа Голема Големина 43

DEN 1416.00 2399.04

Износот
check Това е достапна


Нашиот производ жените големина стандард (грешка -1 да 1cm)
US4.5=EUR35 Одговара Нозе 22.5 cm
US5.5=EUR36 Одговара Нозе 23cm
US6.5=EUR37 Одговара Нозе 23.5 cm
US7.0=EUR38 Одговара Нозе 24cm
US8.0=EUR39 Одговара Нозе 24.5 cm
US8.5=EUR40 Одговара Нозе 25cm
US9.5=EUR41 Одговара Нозе беа 25,5 см
US10=EUR42 Одговара Нозе 26cm Забелешка : 1,Ние треба да се напише на ниска цена на pcakge,и ја прати како подарок. 2,Имаат превозот начин : Aliexpress превозот,Кина пост,Сингапур пост,epacket,e-ems,EMS,DHL,Aremax.., Ако треба и други начини , ве молиме контактирајте со нас.
црна глуждот чизми,мартин чизми,кожени чизми,жените outwear,женска глуждот чизми високи потпетици,чизми жените,женска чизми високи потпетици,зимски чевли,мотоцикл ракавици,дебели потпетици,жена чевли,високи потпетици чевли 2016 година нови,модни чевли,чизми за есен,платформа чизми,чизми,жени чизми 2016 година,жените чизми високи потпетици платформа
Есен Мартин Чизми Жените 2017
Со Gdgydh
Пета висина : околу 11 cm
Платформа висина : околу 3 cm
Бои : Црна,Црвена
Сезона : Пролет,Есен,Зима
Димензии (Евра) : 34,35, 36, 37, 38, 39,40,41,42,43

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
Gdgydh
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
Gdgydha067 9
Моден Елемент:
Кристално
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Zip
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Бои:
Црна,Црвена
ЕУР големина:
34.35.36.37.38.39.40.41.42.43
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Моден Елемент:
Плоштад пета,Платформа
Повод:
Партија,Канцеларија,Неврзан
зима жените чизми:
глуждот чизми жени
моден жените чизми:
Жените Чизми Високи Потпетици
Процесот:
Шиење
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..