• Ново
PRICHICELLA вистинска кожа сива велур посочи пети начичкана 10cm тенки потпетици глуждот чизми size34-42
zoom_in

PRICHICELLA вистинска кожа сива велур посочи пети начичкана 10cm тенки потпетици глуждот чизми size34-42

DEN 4128.00

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА PRICHICELLA
Стилски,Квалитет,кожени чевли!
OEM прифатени нарачки,ве молиме контактирајте со нас слободно за соработка

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
PRICHICELLA
Горниот Материјал:
Крава Велур
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Рим
Број На Модел На:
PA01002
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Крава Велур
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен

Слична стока во категоријата..