• Намалена цена
  • Ново
MIUBU Топло Крзно Обрабени Жените Снег Глуждот Чизми Зима Женски Краток Кадифен Оптоварување Чизми Солидна, Обичните Висина Зголемување на Чевли
zoom_in

MIUBU Топло Крзно Обрабени Жените Снег Глуждот Чизми Зима Женски Краток Кадифен Оптоварување Чизми Солидна, Обичните Висина Зголемување на Чевли

DEN 1306.00 1536.00

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
MIUBU
Горниот Материјал:
Микрофибер
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Број На Модел На:
TF6805
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
5-7cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Тип:
жените со рамни платформа чизми
боја:
роуз,сина,жолта
Пети Тип:
Круг Пети
чевли функција:
висина зголемување на платформа чизми за снег
Висина Зголемување На:
6cm
Моден Елемент:
свитка надолу дизајн глуждот чизми
Тежина На Пакет:
0.800kg (1.76lb.)
Пакет Големина:
35cm x 20cm x 15cm (13.78in x 7.87in x 5.91in)

Слична стока во категоријата..