• Намалена цена
  • Ново
LIN КРАЛОТ Топло Замав Чевли Жените Памук-поместена Зимски Чизми за Снег Оптоварување Пета Muffins Еден Чевли се Зголеми Висина Слабеење Чизми
zoom_in

LIN КРАЛОТ Топло Замав Чевли Жените Памук-поместена Зимски Чизми за Снег Оптоварување Пета Muffins Еден Чевли се Зголеми Висина Слабеење Чизми

DEN 1108.00 1759.20

Износот
check Това е достапна

LIN КРАЛОТ Топло Замав Чевли Жените Памук-поместена Зимски Чизми за Снег Оптоварување Пета Muffins Еден Чевли се Зголеми Висина Слабеење Чизми
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг
Забелешка за чевли
Различни фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големина
Ние брод чевли accoring да Eur големина
Како да се избере големина ?
тоа не е стандард НАС големина
ве молиме изберете големина според вашиот Евра големина,Нозе должина или Чевли внатре должина.
ние брод според Евра големина или Нозете должина .
На пример :
ако изберете НИ 4.5, ќе испрати Еур 35.Тоа доаѓа со 22.5 cm insole должина.
pls дозволете 0.5-1 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч=2.54 см)

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
YZ TXWX R080 2
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
LIN КРАЛОТ
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
PU
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Faux Крзно
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..