• Намалена цена
  • Ново
жешка нов 2018 глуждот чизми за жените Cut-Испис Ретро Мартин чизми Плоштадот Пети Метални прстени zip чевли за дами луксузен дизајн 34--41
zoom_in

жешка нов 2018 глуждот чизми за жените Cut-Испис Ретро Мартин чизми Плоштадот Пети Метални прстени zip чевли за дами луксузен дизајн 34--41

DEN 1509.00 1817.76

Износот
check Това е достапна


Големина На Табелата
Кога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !
1.За практичноста на транспорт, пакувањето е пластична пена, пакување,, не кутија!
2. За Русија Превозот : ве Молиме дајте ни (Три збор) полно име !
Ве молиме изберете ја вашата чевли големина според оваа табела!
Затоа што луѓето во различни земји имаат различни чевли големина, па ако вашата нога е поширок или подебел ,јас препорачувам ќе е подобро да се избере поголем големина
Со цел да се избере најсоодветната големина за вас,најдобар начин е тоа што можете да ми кажете на вашата нога должина,а потоа јас да изберете големина за вас!
(можете исто така да додадете белешки за цел, да ми кажете на вашата нога должина и нога широк!)
здраво мојот драг пријател, го поздравуваме вашиот покровителство, ве молиме според мојата големина на табелата, изберете за да одговараат на вашите големина, ве молиме проверете, ви благодариме
Прирачник за мерење, about2-3мм грешка, ве молиме да се разбере.(Нога должина мерење додадете Помеѓу 0,5-1cm)
220 MM=ЕВРА големина 34=НАС големина 4.5
225 MM=ЕВРА големина 35=НАС големина 5
230 MM=ЕВРА големина 36=НАС големина 5.5
235 MM=ЕВРА големина 37=НАС големина 6
240 MM=ЕВРА големина 38=НАС големина 6.5
245 MM=ЕВРА големина 39=НАС големина 7
250 MM=ЕВРА големина 40=НАС големина 7.5
255 MM=ЕВРА големина 41=НАС size 8

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Број На Модел На:
Метални прстени zip чевли
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Зима
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Полиестер
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
pinyue
Пети Форма:
Плоштад Пети
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
34--41
Чевли:
жена чизми
жена чизми:
Метални прстени zip чевли
Чизми:
Лејди назад патент чизми.
Стил:
Плоштад главата краток цевка Мартин говорница.
Стилот 1:
Буци ретро плоштадот глуждот чизми.
Стилови 2:
Кратки црни чизми

Слична стока во категоријата..