• Намалена цена
  • Ново
Безжичен Глушец Ергономски Вертикална Глувчето USB на Компјутерски Глушец Mause Cordless 2.4 Ghz Оптички Игра Игри Глувче за КОМПЈУТЕР гејмер Лаптоп
zoom_in

Безжичен Глушец Ергономски Вертикална Глувчето USB на Компјутерски Глушец Mause Cordless 2.4 Ghz Оптички Игра Игри Глувче за КОМПЈУТЕР гејмер Лаптоп

DEN 540.00 782.40

Износот
check Това е достапна

Опис На Производот
Безжичен Глушец Ергономски Вертикална Глувчето USB на Компјутерски Глушец Mause Cordless 2.4 Ghz Оптички Игра Игри Глувче за КОМПЈУТЕР гејмер Лаптоп
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет.
Ергономски дизајниран, оптички за следење на технологија, работат на многу различни површини и идеален за употреба за дома, канцеларија или игра.
2.4 GHz безжична глувчето, удобно допир.
Тркалање линија по линија нагоре и надолу; возен колона по колона од лево кон десно
Ниско-напонски алармантна функција
Plug and play режим, нема потреба за возачот
На dongle може да се чуваат во глувчето уредно кога не се користи
Примачот простор за складирање и за носење лесно
Систем за поддршка : Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows ME, Windows 8
Карактеристики : Ергономски дизајниран за да се намали вирус Спречување на глувчето рака Резолуција : 800-1200-1600 DPI Копчето : 5 копчиња во default / 1 скролувајте тркала (средно копче) Напојување : Вграден-во Батеријата Demension : За 104*76*60mm Боја : Црна,Сина,Виолетова,Црвена,Сива Пакет се вклучени : 1*Безжичен глушец,1*Полнење Кабел
Превозот за Испорака метод :
Нормално US$5 или помалку, ќе биде испратен од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , нерегистрирани mail само може да се следи во Кина, нема дестинација информации. Ако ви треба брза испорака начин за цел помалку US$5, Pls контактирајте со нас пред да нарачате, ние може да обезбеди DHL, fedex, UPS-от, EMS и други комерцијални курир, ви благодариме! Времето во транзит :
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена,тоа може да биде до 30-45 работни дена. Увозни давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност. Наплата и гаранција од Една година гаранција од денот ќе го примите itmes. Било дефект за gurantee предмети, ние ќе слободно поправка или замена на предмети. Додека купувачот само одговорни за превозот на товар. Повратни информации
Драги Ценети Клиенти,
Ви благодариме за изборот на CHYI производи. Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет. Ако какво било прашање во врска со стоката, правење фотографии или vedio, контактирајте со нас пред отворањето на спорот, проблеми ќе биде решен во прв пат.
Вашето Задоволство е наша најголема извршување!
LCD Пишување Таблет,Дигитален Пишување на Табла, Порака Одбор, memo (Мемо), Нацрт-документот, Преносни Цртање одбор, Огласна табла, Табла,lcd графика таблета,Цртање подлога, Лавра Одбор,слободни перо,Ракопис Влошки Преносни Електронски Таблета Одбор ултра-тенок,Boogie Одбор, Графичка таблета за цртање,12 инчен lcd пишување таблета дигитални цртање таблета,Графика, цртеж одбор,таблет за пишување,.

DPI:
1600
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Бренд Име:
CHYI
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
Број на Ролки:
1
Бруто тежина:
150g
Времето на пазарот:
Април-14
Моќност Тип:
Батерија
Пакет:
No
Стил:
3D
Број На Модел На:
CM0008
Број на Копчиња:
5
Тип:
Безжична Вертикална Ергономски Оптички Глушец
Нето тежина:
130g
Големина:
About 104*76*60mm
DPI:
800-1200-1600 DPI
боја:
Црна,Сина,Сива,Виолетова,Црвена
Производи Статус:
Акции
Изграден внатре Капацитетот на Батеријата:
380mah
Примена:
За Видео Игра,Desktop,Користење,Креативни,За Домашна Употреба,Лаптоп
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..