• Ново
Безжичен оптички глушец Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Mause Глувци За Xiaomi Mi Лаптоп Воздух 13.3 Таблет КОМПЈУТЕР
zoom_in

Безжичен оптички глушец Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Mause Глувци За Xiaomi Mi Лаптоп Воздух 13.3 Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 863.52

Износот
check Това е достапна


Безжичен оптички глушец Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Mause Глувци За Xiaomi Mi Лаптоп Воздух 13.3" Таблет КОМПЈУТЕР
Започнете Bluetooth глувчето метод : 1. Започнете го глувчето за моќ, што е, на дното се префрлат на "ON". 2. Најдете Bluetooth уредот, десно-кликнете на "add опрема", системот автоматски ќе пребарување. 3. Одат во потрага страница, притиснете и задржете три копчиња "лево, десно, макара" во исто време; За 3-5 секунди и потоа нека одат, додадете уред со кој ќе се покаже на барање од глувчето модел, изберете глувчето модел, притиснете го копчето за следниот чекор можете да го користите глувчето.

Бренд Име:
Kakay
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Тип:
Bluetooth Безжична
Број на Ролки:
1
Стил:
3D
Број на Копчиња:
3
Број На Модел На:
dded
боја:
црна, сина
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Wi-Fi Опсег:
10m
Оптичка Резолуција:
400 DPI
Безжична Технологија:
Bluetooth

Слична стока во категоријата..