• Намалена цена
  • Ново
Yibuy Црна 3 Ply 11 Дупка ABS Гитара Pickguard Scratchplate За Рамен ХСС 2 Единствен Калем 1 Humbucker
zoom_in

Yibuy Црна 3 Ply 11 Дупка ABS Гитара Pickguard Scratchplate За Рамен ХСС 2 Единствен Калем 1 Humbucker

DEN 245.00 326.88

Износот
check Това е достапна


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
3 Ply 11 завртка дупки на страната на pickguard.
Анти-нула за заштита на гитара.
Погоден за 11 дупка ХСС Електрична гитара.
Тоа е навистина убава замена дел за Електрична гитара.
Спецификација :
Материјал : ABS
Боја : Црна
За : 11 Дупка ХСС Пикап
5 дупка проред : 7.2, 6.2, 7.2, од 6,2 cm
4 дупка проред : 10.2, 6.4, 4.6 cm
Димензија : 28.5 x 23cm/11.22 x 9.06"(L x W)
Тежина : 97g
Pakcage Вклучуваат :
1 x 3ply Гитара Pickguard Нула Плоча

Бренд Име:
Yibuy
Број На Модел На:
гитара pickguard
Тип:
гитара pickguard

Слична стока во категоријата..