• Ново
Класична Гитара Остатокот Перница Стојат Contoured Мека Трајни Преносни Flamenco Guitarra Footstool Додатоци
zoom_in

Класична Гитара Остатокот Перница Стојат Contoured Мека Трајни Преносни Flamenco Guitarra Footstool Додатоци

DEN 863.52

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Професионални гитара одмор за класична гитара Помогне да се намали заморот кога ќе се свири на гитара. Тоа е мал и толку лесно да се земе. Тоа е contoured перница, да го поправи на бедрото совршено. Практичноста и удобен за користење. Спецификации : Состојба : нова Главна Боја : црна Точка Големина на : 20 * 14 * 13.5 cm Материјал : сунѓерот + кожен Пакет се вклучени : 1 x Перница+ 1 x Торбичка Може да се Допаѓа!!!

Број На Модел На:
ФА-80-ТИТЕ ГОДИНИ
Бренд Име:
MoonEmbassy
Тип:
Класична Гитара Остатокот Перница Стојат

Слична стока во категоријата..