• Ново
воздухот зрак 5m x0.4m x0.1m Гимнастика Воздух Рамнотежа Зрак за beamer обука(graygreen)
zoom_in

воздухот зрак 5m x0.4m x0.1m Гимнастика Воздух Рамнотежа Зрак за beamer обука(graygreen)

DEN 21465.60

Износот
check Това е достапна


Гимнастика Воздух Рамнотежа Зрак
обука рамнотежа зрак
Воздухот Кат
Опис на производот Тип Гумени рамнотежа зрак Објект Флексибилни гумени мат за гимнастика ПВЦ Материјал и пад бод Големина 5 MX0.4 MX0.1 M Боја исто како и Печатење на слики нашето лого Додаток поправка комплет, рака пумпа Тежина 7 KGS Пакет Картон гаранција 2years Пратката Термини од Страна на Fedex експрес (за 3-7days) MOQ 1 PC Користење на спортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.
Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ. Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.
7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот. Кога надворешната температура е повисока од 28 степени, поради високата температура ќе се направи производ експанзија, со цел да се избегне производ експанзија во гумени соодветно да се намали износот на инфлацијата.
Производ одржување и одржување на :
1, производ на штета во рок од 10cm, можете да го користите поправка лепак и поправка на филмот, во оштетена и поправка филм обложени со посебен лепак, лепак 5 минути по леплива леплива по греење врски, соодветни истиснување, неколку минути По нормална.

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Одделот За Името:
Жените
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Број На Модел На:
5m x0.4m x0.1m
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
Гимнастика Мат
Материјал:
капка бод
Гаранција:
2years

Слична стока во категоријата..