• Ново
4191187 Пригушувач за Hitachi Багер EX120-1 EX150-1 Мотор 4BD1
zoom_in

4191187 Пригушувач за Hitachi Багер EX120-1 EX150-1 Мотор 4BD1

DEN 10512.00

Износот
check Това е достапна


4191187 Пригушувач за Багер EX120-1 EX150-1 Мотор 4 BD1
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Бренд : Unbranded
Тип : Пригушувач
Дел# : 4191187
Примена :
За Багер EX120-1 EX150-1 Мотор 4 BD1
Напомена :
Тоа е за замена,а не оригиналниот дел.Но,Тоа може да работи добро за вас.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4191187
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
пригушувач
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
4191187
Производителот Дел Број:
4191187

Слична стока во категоријата..