• Намалена цена
  • Ново
Јапонија OHTO PREMIO Серија 0.5 mm CFR-155PA Директен-течност-ролер Пенкало CFR-155PA Потпишување Пенкало 5PCS
zoom_in

Јапонија OHTO PREMIO Серија 0.5 mm CFR-155PA Директен-течност-ролер Пенкало CFR-155PA Потпишување Пенкало 5PCS

DEN 497.00 552.00

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
Потекло : ЈАПОНИЈА
Големина : 0.5 mm
Тежина : 11 g/ЕЕЗ
Количина : 1 BUC
Боја : 4
Материјал : ABS

СРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО

Производот се зема во вид,
Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,
не ја отфрли суптилни разлики боја

Бренд Име:
Достав
Број На Модел На:
564754553524
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Слична стока во категоријата..