• Ново
1 buc Двојна Глава Мачка Очи Магнет се Држиме За Гел лак Лак 3D Линија Лента Силен Ефект Магичен Стап Одбор DIY Помине Уметност Алатки
zoom_in

1 buc Двојна Глава Мачка Очи Магнет се Држиме За Гел лак Лак 3D Линија Лента Силен Ефект Магичен Стап Одбор DIY Помине Уметност Алатки

DEN 48.00

Износот
check Това е достапна


1 buc Двојна Глава Мачка Очи Магнет се Држиме За Гел лак Лак 3 D Линија Лента Силен Ефект Магичен Стап Одбор DIY Помине Уметност Алатки
Карактеристики :
Предмети име : Висока Магнетна Лесно Може да Се Мачка Очи Effece во Рок од 5-10 Секунди Висока Технологија и Висок Квалитет Неопходна Алатка За Мачка Очи Гел лак Лесно и Брзо да се Создаде Убава Нокти За долгорочната Магија Помине Совети Како да се користи Магнет Одбор : 1.Датотеката ноктите со сунѓер датотека, 2.Обликот на ноктите со челик push, 3.Се применуваат буквар wiat 5 втората применуваат тенок слој на база на грб , 4.Лек гел под УВ ламба 2 мин 5.Нанесете тенок слој на мачка очи гел лек гел под УВ ламба 2 min 6.Нанесете тенок слој на мачка очи гел повторно , 7.Со оригиналниот магнет површината усогласување ноктите си го цица на ветер линии магнет одлуката, 8.Нанесете слој на Горниот слој лек гел под УВ ламба 2 мин Пакет : 1pcs Магнет Стап Превозот 1)1-3 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. 2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3) DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Начин на плаќање 1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. 2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност. Се врати Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука.

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Состојка:
Магнетно
НЕТО-WT.:
1 buc
Број На Модел На:
Магнет Се Држиме За Мачка Гел Полски
Количина:
1 buc
Тип:
УВ Гел
Бренд Име:
meicailin
Предмети Тип:
Двоен на чело Магнет Мачка Очи Силен Ефект
дизајн:
Сосема Нов Магнет за УВ мачка очи гел на ноктите
Карактеристики:
Мачка Очи Стил Силен Магнет Магнетно стапче
Ефект:
3D Магичен Мачка Очи Двојна Глава
магнет стап:
Мачка Очи Гел Лак Лак
Употреба:
За Мачка Очи лак уметност дизајн
одговараат за:
професионални педикир маникир салон користете или за лична употреба
Состојба:
2018 Нови Пристигнување, 100% Висок квалитет
Advanatges:
Фабриката за директно Снабдување,трговија на Големо Цена

Слична стока во категоријата..