• Намалена цена
  • Ново
Actionclub Еден Мал Гардероба Оксфорд Ткаенина Плакарот DIY Засилување 25ММ Челични Цевки Кабинет Облека Виси Складирање Плакарот
zoom_in

Actionclub Еден Мал Гардероба Оксфорд Ткаенина Плакарот DIY Засилување 25ММ Челични Цевки Кабинет Облека Виси Складирање Плакарот

DEN 5136.00 10271.04

Износот
check Това е достапна


Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
Гардероба
Општа Употреба:
Дома Мебел
Укината:
Yes
Инсталација Метод:
собранието
Стил:
Модерен Минималистички
Големина:
88*45*165cm
Бренд Име:
ACTIONCLUB
Начин На Отворање И Затворање На:
Патент
Фиока Број:
2
Шема:
како слика се прикажани
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Завршува Материјал:
Платно
Број На Модел На:
HH3612
Изглед:
Модерна
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Оксфорд Ткаенина Плакарот:
Гардероба Направени Од Ткаенина
Гардероба:
Плакарот
крпа гардероба плакарот:
Ткаенина Гардероба Плакарот
ткаенина гардероба:
Кабинетот Платно
Преносни Кабинет:
виткање кабинет
Повод:
Соба,Спална соба,Деца'room,Училиште
гардероба плакарот мебел:
Дома Мебел
гардероба плакарот:
голем гардероба плакарот
Карактеристики:
Водоотпорен,Прашина-доказ,Влага-доказ,Мултифункционален
DIY Собрание:
Лесно да се инсталира

Слична стока во категоријата..