• Намалена цена
  • Ново
Нови Squishy Шарм Kawaii Мека Храна Squishies Торта/Леб/Бухти/сладолед Телефон Шарм Копче Синџир Рака 8 12 20pcs Парчиња Случаен избор
zoom_in

Нови Squishy Шарм Kawaii Мека Храна Squishies Торта/Леб/Бухти/сладолед Телефон Шарм Копче Синџир Рака 8 12 20pcs Парчиња Случаен избор

DEN 326.00 384.00

Износот
check Това е достапна


Опис : Squishy : бавно зголемувањето на Squishes Стил : играчка/collections/видиме ремени Материјал : Еластична Еколошки СТП Боја : Како на сликата покаже Применливи возраст : Повеќе од 3 години Големина : 50-70mm во дијаметар секој-Супер симпатична & мека ,бавно се зголемува. -Тоа е забавно да се притисне овие играчки, и, исто така, може да им помага на focuse за деца. -Како играчка, подароци, шарм за мобилни телефони, колекции, декорации, нагледни средства. Исто така, како стрес олеснување играчки за давање на пропустливи до вашите емоции. -Животинско Squishy Симпатична & мека шарм за подароци, шарм за мобилни телефони, колекции,декорации, нагледни средства -Функција : ублажување на Стресот, squeezable, исто така корисни за прст терапија/рачен прст вкочанетост

боја:
8 КОМПЈУТЕРИ Случајни, 12 КОМПЈУТЕРИ Случаен избор, 20 КОМПЈУТЕРИ Случаен избор
Тема:
Филм & TV
Димензии:
50-70mm
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Бренд Име:
HIENAAN
Батеријата:
Никој
Предупредување:
Ве молиме не го јадат
Mfg Серија Број:
Играчка
Возраст Опсег:
> 3 години

Слична стока во категоријата..