• Намалена цена
  • Ново
130cm ноќта на Вештерките Реални Мека Гума Змија Симулација Животински Модел 139CM Градина Реквизити Шега Шега Подарок Gags & Практични Шеги
zoom_in

130cm ноќта на Вештерките Реални Мека Гума Змија Симулација Животински Модел 139CM Градина Реквизити Шега Шега Подарок Gags & Практични Шеги

DEN 404.00 424.80

Износот
check Това е достапна

130cm ноќта на Вештерките Реални Мека Гума Змија Симулација Животински Модел 139 CM Градина Реквизити Шега Шега Подарок Gags & Практични Шеги
Тип : Симулација змија Материјал : Гума Lenght : 130cm

Бренд Име:
DAYEIEE
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PC
Батеријата:
НЕМА ПОТРЕБА
Димензии:
130cm
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Пол:
Унисекс
Тема:
Животни
Животни:
Змии
Предупредување:
симулација на змија

Слична стока во категоријата..