• Ново
Сокриени Носат Глуждот Нога Holster за Глок 17 19 22 23 Ruger Зкп Sig 9mm Пиштол Пиштол
zoom_in

Сокриени Носат Глуждот Нога Holster за Глок 17 19 22 23 Ruger Зкп Sig 9mm Пиштол Пиштол

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики На Производот:
НЕ се ЛИЗГА НАДОЛУ ДИЗАЈН : Чекан рака за да се спречи огнено оружје од бие надвор, ЕКСТРА теле рака да се задржи пиштол на избор во место со НЕ се ЛИЗГА НАДОЛУ
РАЗНОВРСНА : Екстра Маг. Џеб/Торбичка за што да се носат на ОК пипер спреј, tasers, ножеви и др. Големина : 2.5" x 3.9"
РАКА ОРИЕНТАЦИЈА : Ambidextrous дизајн држи вашиот пиштол блиску против долниот дел на ногата, и може да се ротира за левата или десната страна се подготви
ПРЕМИУМ ПОДЕБЕЛ МАТЕРИЈАЛ : Мека и дише Neoprene внатрешниот материјал СООЧИ помеѓу пиштол и на вашите нозе за додавање на удобност, цврста и еластична сплетам, прилагодлив глуждот holster да го скрие своето огнено оружје
ГОЛЕМИНА : Компатибилен со Ruger ЗКП 380, Sig P238, Kimber самостојна , S&W M&P Shield 9mm, Глок 26, Глок 27, Глок 30, Глок 42, Глок 43, xds 45 итн. и Слична Големина Оружје, одговара на повеќето луѓе
Опис На Производот:
Сокриени Глуждот Holster
Големина : се Вклопува 8-13" во глуждот обемот и Максимална Прилагодлива големина 16.5" во теле турнеја.
Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека големината на глуждот се над 8" пред купувањето, особено малата големина на жените.
Она што ќе добиете :
1 x Глуждот Holster (Пиштол Не се Вклучени)
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека.

Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
SZ2441

Слична стока во категоријата..