• Намалена цена
  • Ново
Задниот Поклопец За Леново A536 A358T Мода Меки Силиконски TPU Задниот Капак на Телефонот Случај За Леново A358T A536 Ултра тенок Мека Корица
zoom_in

Задниот Поклопец За Леново A536 A358T Мода Меки Силиконски TPU Задниот Капак на Телефонот Случај За Леново A358T A536 Ултра тенок Мека Корица

DEN 82.00 85.92

Износот
check Това е достапна

Задниот Поклопец За Леново A536 A358 T Мода Меки Силиконски TPU Задниот Капак на Телефонот Случај За Леново A358 T A536 Ултра тенок Мека Корица ДОБРА ВЕСТ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
Карактеристики :
1. Пакет ед со Opp Вреќа 2 . 100% Сосема Нов Случаи
3 . Направени од високо квалитетен Материјал
4. Моден дизајн, Лесен и Трајни 5 . Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и штета 6 . Совршен Sillicone Задниот Капак на Телефонот Случај Одговара за Леново A536 A358 T Информации :
1. Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. W elcome за промет на големо .
2. Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи , во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Т хенкс за вашиот разбере.
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. 2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. 1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме.

Големина:
5.0 inches
дизајн:
Цитати & Пораки,Апстракт,Животно,Симпатична,Флорални,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Мобилен Телефон Sillcone Случај Задниот Поклопец TPU Capa
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
мека tpu ;силиконски гел
Содржина:
Висок квалитет на слика Мека TPU Задниот Поклопец
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Цртан Филм Мека Пластика Мобилен Телефон Случај
Компатибилен Модел:
За Леново A536 a358t
дизајн:
Бизнис,Artical, Секојдневен, Луксузни,Мода
Тип:
Монтиран случај Маска
Трговија На Големо / Dropshipping :
Поддршка, во парк
Пудинг Гел Прекрасна Fundas:
Coque Capa Популарната

Слична стока во категоријата..