• Намалена цена
  • Ново
За LG G6 Оклоп Случај Со Спојувалка за Каиш Тешки Shockproof Влијание Покрие сфор LG G6 H870 Тешки Солиден Воена Војска Оклоп Coque
zoom_in

За LG G6 Оклоп Случај Со Спојувалка за Каиш Тешки Shockproof Влијание Покрие сфор LG G6 H870 Тешки Солиден Воена Војска Оклоп Coque

DEN 168.00 210.72

Износот
check Това е достапна


поликарбонат ourer школка штити наспроти влијанијата и гребнатини со застане на задниот
внатрешниот силикони кожата апсорбира шок од капки
ratcheting holster клип pivots за 180 степени
потпирач за раце бесплатно гледање
издржливи силиконска кожа завиткани во внатрешноста
тешко надворешната школка му помага да ја извадите од џеб
појас holster со ротирачки спојувалка за каиш дека двојки како стојат
сите пристаништа ќе бидат достапни, лесно туркање на сите копчиња.
Компатибилен Модел :
За LG G6
Боја : Црна
Пакет :
1x Потпирачот Оклоп Тешко Случај.

дизајн:
Геометриски
Бренд Име:
KAWOO
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Тешки Заштита
Големина:
5.7
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Појас оклоп
Тип:
Футроли & Клипови
Тип:
Хибрид 3 во еден Случај Оклоп
Модел:
За LG G6

Слична стока во категоријата..