• Намалена цена
  • Ново
Оклоп Случај за coque Samsung Галакси S5 Случај за coque Samsung S4 S5 S6 работ S7 Работ S8 Плус Случај + Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот
zoom_in

Оклоп Случај за coque Samsung Галакси S5 Случај за coque Samsung S4 S5 S6 работ S7 Работ S8 Плус Случај + Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот

DEN 198.00 225.12

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот Внимание ве Молам! Објектот е Бесплатен Превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "; Тоа е Без Следење на Број. Ако ви е потребна за Следење на Број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Треба плаќаат малку пари во Превозот. За руските Купувачи , ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име : (Given Name); татково Име; Семејното Име.
Оклоп Случај за coque Samsung Галакси S5 Случај Покрие i9600 Случај за coque Samsung S5 Случај + Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот Посебна Карактеристика со Спојувалка за Каиш Holster Оклоп Случај 3-во-1 Хибрид Кожата Случај Покрива Внатрешноста Мека Гума Случај + Надвор Тешко Потпирачот Маска + Спојувалка за Каиш Holster Боја : Црна Пакет : Opp Вреќа Материјал : Пластични PC + Solicone Влијание Солиден Хибрид Заштитни Случај Совршена Заштита од Гребнатини Испакнатини & Шок Компатибилен со : За Samsung Галакси S5 i9600 Пакет Листа : 1 x Phone Случај
Опис
3 во 1 Хибрид Кожата Случај Маска
Стојат Функција
Спојувалка За Каиш Holster

Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Едноставен,Спортски,Мат
Бренд Име:
Nutbro
Мало Пакет:
No
Големина:
5.1 inch
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
I9500 Galaxy S IV
Материјал:
Пластични Случај + Силиконска Маска
Стил:
Солиден Влијание Тенок Тежок Случај
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Поддршка
испорака датум :
1 - 3 Работни Дена
функција 1:
Хибрид Пластични PC + Силиконски Материјал
Карактеристика 2:
со Спојувалка за Каиш Holster, Потпирач Носителот
одговараат за:
за Samsung Галакси S5 случај i9600
Број На Модел На:
за Samsung S5 случај i9600

Слична стока во категоријата..