• Намалена цена
  • Ново
Отворено Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Кожа Случај Картичка Паричникот за полнење За Motorola Мото X4/X (2017)/Z2 Сила,ZTE nubia Z17 лајт
zoom_in

Отворено Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Кожа Случај Картичка Паричникот за полнење За Motorola Мото X4/X (2017)/Z2 Сила,ZTE nubia Z17 лајт

DEN 592.00 623.52

Износот
check Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Спојувалка За Каиш Телефон Случај
Направени од вештачка кожа случај, не е вистинска кожа.
Дизајнирана со еден телефонски торбичка и еден патент паричникот за пари&картички
Спојувалка за Каиш дизајн за слободни раце кога се направи активности на отворено.
Случај големина 16.5x10.5cm, се работи за мобилен телефон големина 15.9x8.2cm. ако уредот е се помал од 15.9x8.2cm, тогаш случајот ќе биде малку поголем, но нема да влијае на функцијата.
Пакет се вклучени :
•Спојувалка за Каиш Телефон Случај x 1(без retial кутија)

Материјал:
Синтетички Кожа
Бренд Име:
WEIYU
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
16.5x10.5cm
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
motorola,zte

Слична стока во категоријата..