• Намалена цена
  • Ново
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Kyocera Хидро Атмосфера C6725/Хидро Живот C6530N/Brigadier E6782 4.5 Inch
zoom_in

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Kyocera Хидро Атмосфера C6725/Хидро Живот C6530N/Brigadier E6782 4.5 Inch

DEN 367.00 431.52

Износот
check Това е достапна

Торбичка Случај за Kyocera Хидро Атмосфера C6725/Хидро Живот C6530 N/Brigadier E6782 Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Kyocera Хидро Атмосфера C6725/Хидро Живот C6530 N/Brigadier E6782. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус ,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Pls љубезно ве молиме да се разбере .
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Големина:
4.5
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
KYOCERA
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Kyocera Хидро Атмосфера C6725/Хидро Живот C6530N/Brigadier E6782

Слична стока во категоријата..