• Ново
Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Lichee Шема Вертикална Торбичка Покрие Случај за Microsoft Lumia 540/Lumia 640 XL/Lumia 950 XL/Lumia 535
zoom_in

Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Lichee Шема Вертикална Торбичка Покрие Случај за Microsoft Lumia 540/Lumia 640 XL/Lumia 950 XL/Lumia 535

DEN 575.52

Износот
check Това е достапна


Вистинска Кожа Торбичка Случај за Microsoft Lumia 540/Lumia 640 XL/Lumia 950 XL/Lumia 535
- Боја : Црна.
- Материјал : Вистинска Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни го моделот на вашиот телефон,или ние ќе ви го испратиме по случаен избор,pls љубезно ве молиме да се разбере.

Материјал:
Lumia 540, Lumia 640 XL, Lumia 950 XL, Lumia 535, Lumia 640, Lumia 650, Lumia 950, Lumia 550, Lumia 532, Lumia 435, Lumia 430
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Microsoft
торбичка случај:
вистинска кожа случај
боја:
Црна
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за Microsoft Lumia 535/Lumia 640/Lumia 650/Lumia 550/Lumia 950
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Модел Број 1:
за Microsoft Lumia 540/Lumia 640 XL/Lumia 950 XL

Слична стока во категоријата..