• Намалена цена
  • Ново
Shockproof Оклоп Случај за coque Samsung Galaxy S3 Случај i9300 за Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ S8 Плус Куд +Спојувалка за Каиш Holster
zoom_in

Shockproof Оклоп Случај за coque Samsung Galaxy S3 Случај i9300 за Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ S8 Плус Куд +Спојувалка за Каиш Holster

DEN 188.00 214.08

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
Поврзани со Објектот за Samsung Галакси S3 / S3 Нео i9300 9300
Внимание Ве Молам! Објектот е Бесплатен Превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "; Тоа е Без Следење на Број. Ако ви е потребна за Следење на Број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Треба плаќаат малку пари во Превозот. За руските Купувачи , ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име : (Given Name); татково Име; Семејното Име.
Shockproof Тврд Оклоп Случај за coque Samsung Galaxy S3 Случај Покрие i9300 за Galaxy S3 Случај Маска + Спојувалка за Каиш Holster Посебна Карактеристика со Спојувалка за Каиш Holster Оклоп Случај 3-во-1 Хибрид Кожата Случај Покрива Внатрешноста Мека Гума Случај + Надвор Тешко Потпирачот Маска + Спојувалка за Каиш Holster Боја : Црна Пакет : Opp Вреќа Материјал : Пластични PC + Solicone Влијание Солиден Хибрид Заштитни Случај Совршена Заштита од Гребнатини Испакнатини & Шок Компатибилен со : За Samsung Галакси S3 Пакет Листа : 1 x Phone Случај
Опис
3 во 1 Хибрид Кожата Случај Маска
Стојат Функција
Спојувалка За Каиш Holster

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5,Галакси S8,I9500 Galaxy S IV,Галакси S6 работ,I9300 Галакси SIII,Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Обична,Мат,Спортски
Бренд Име:
Nutbro
Мало Пакет:
No
Големина:
4.8 inch
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Пластични Случај + Силиконска Маска
Стил:
Солиден Влијание Тенок Тежок Случај
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Поддршка
испорака датум :
1 - 3 Работни Дена
функција 1:
Хибрид Пластични PC + Силиконски Материјал
Карактеристика 2:
со Спојувалка за Каиш Holster, Потпирач Носителот
одговараат за:
за Samsung Галакси S3 случај i9300
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S3 нео случај

Слична стока во категоријата..