• Ново
СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за ZTE Maven 3/Мали Свежи 5/Страствен 828/ZFive L LTE/Престиж 2/Сечилото A610c/Maven 2 5Inch
zoom_in

СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за ZTE Maven 3/Мали Свежи 5/Страствен 828/ZFive L LTE/Престиж 2/Сечилото A610c/Maven 2 5Inch

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за ZTE Maven 3/Мали Свежи 5/Страствен 828/ZFive L LTE/Страствен Трио/Престиж 2/Сечилото A610c/Maven 2 Опис : 1.100% Гаранција Сосема Нов. 2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран. 3.Висококвалитетна кожа производ. 4.Погодно да го Заштитите вашиот телефон. 5.Материјал : СТП Кожа. 6.Пакување : OPP. 7.Боја : Црна,Темно кафена,Светло кафена. 8.Големина : Големина 1- 17*9.5 см-Одговара за телефонот под 6.3 Инчи; Големина 2- 17*9.0 см-Одговара за телефонот под 5.5 Инчен; Големина 3- 16*8.5 см-Одговара за телефонот под 5.1 Инчен; Големина 4- 15*7.5 см-Одговара за телефонот под 4.7 Инчен; Напомена : 1.Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.

Материјал:
Сечилото A610c, Maven 2, Престиж 2, Страствен Трио, ZFive L LTE, Страствен 828, Мали Свежи 5, 3 Maven
Бренд Име:
OEEKOI
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична,Гроздобер,Сјајна,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Универзална Случај
Големина:
5
Тип:
Футроли & Клипови
Стил:
СТП Кожа Торбичка Случај
боја:
Црна,Темно кафена,Светло Кафеава
Тип:
Торбичка,Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Carcasas,Школка
одговара 1:
за ZTE Сечилото A610c Случај
Се вклопат 2:
за ZTE Maven 3/Maven Случај 2
Одговара 3:
за ZTE Престиж Случај 2
Одговара 4:
за ZTE Страствен Трио Случај
Одговара 5:
за ZTE ZFive L LTE Случај
Одговара 6:
за ZTE Страствен 828 Случај
Одговара 7:
за ZTE Мали Свежи 5 Случај

Слична стока во категоријата..