• Ново
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Micromax Платно Сок 3+ Q392/Игра Q355/XL2 A109 5.5 Инчен
zoom_in

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Micromax Платно Сок 3+ Q392/Игра Q355/XL2 A109 5.5 Инчен

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна

Торбичка Случај за Micromax Платно Сок 3+ Q392/Игра Q355/XL2 A109 Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Micromax Платно Сок 3+ Q392/Игра Q355/XL2 A109. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина . * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус ,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Pls љубезно ве молиме да се разбере .
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Материјал:
Сок од 3 Q392, Игра Q355, XL2 A109
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
Micromax
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Micromax Платно Сок 3+ Q392/Игра Q355/XL2 A109

Слична стока во категоријата..