• Ново
OEEKOI Камен Шема СТП Кожа Половината Торба Појас усна Џеб Pouc600/h Телефон Holster Случај за Thomson X-view3/TLink 535/X-view 2
zoom_in

OEEKOI Камен Шема СТП Кожа Половината Торба Појас усна Џеб Pouc600/h Телефон Holster Случај за Thomson X-view3/TLink 535/X-view 2

DEN 479.52

Износот
check Това е достапна


Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Thomson X-view3/TLink 535/X-view 2
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Материјал:
X приказ 2, TLink 455, TLink 535, TLink 475, X view3
Големина:
4.5-5.3
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Thomson
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
држачот на случај:
камен шема случај
боја:
црна браун
Број На Модел На:
за Thomson TLink 475/TLink 455 случај
ОДГОВАРА ЗА:
за Thomson X-view3/TLink 535/X-приказ на случај 2

Слична стока во категоријата..