• Ново
Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Алкател Pixi 4 Плус Моќ/Идол 4S Windows/Идол 4S/Pop 4S/Флеш Плус 2/Pixi 4 5.5
zoom_in

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Алкател Pixi 4 Плус Моќ/Идол 4S Windows/Идол 4S/Pop 4S/Флеш Плус 2/Pixi 4 5.5

DEN 479.52

Износот
check Това е достапна


Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Алкател Флеш/Pixi 4 Плус Моќ/Идол 4 S Windows/Идол 4 S/Pop 4 S/Pop 4+/Флеш Плус 2/Pixi 4 5.5
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Материјал:
Идол 4S Windows, Pixi Театар, Блиц, Блиц Плус 2, Идол 4S, Еден Допир Жестока XL, Pixi 4 5dot5, Поп 4S, Еден Допир Флеш Плус, Pixi 4 Плус Енергија, Поп 4 плус, Еден Допир Флеш
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
Алкател
Стил:
Торбичка Случај,Универзалниот Случај,Спојувалка За Каиш Случај
Материјал:
СТП Кожа
боја:
црна браун
одговара 1:
за Алкател Еден Допир Флеш Плус/Flash/Жестока XL случај
Се вклопат 2:
за Алкател Идол 4S/Pop 4S/Pop 4+/Флеш Плус 2/Pixi 4 5.5 случај
Одговара 3:
за Алкател Pixi 4 Плус Моќ/Идол 4S Windows/Pixi Театар случај

Слична стока во категоријата..