• Намалена цена
  • Ново
Слободен испорака на Високо Квалитетни Бонбони Боја Спојувалка за Каиш Случај за Apple iPod Nano 7 со Мало пакет за Слободни екран заштитник
zoom_in

Слободен испорака на Високо Квалитетни Бонбони Боја Спојувалка за Каиш Случај за Apple iPod Nano 7 со Мало пакет за Слободни екран заштитник

DEN 337.00 383.52

Износот
check Това е достапна


Слободен испорака на Високо Квалитетни Бонбони Боја Спојувалка за Каиш Случај за Apple i Pod Nano 7 со Мало пакет за Слободни екран заштитник
1.100% Сосема Нови случаи.
2.Направени од високо-квалитетни Материјали.
3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
4.Совршено се вклопува во Нано 7
5.Издржливи и перат.
6.Заштитете го вашиот ipod од рбет и да се оштети.
7. Пакет : 1* случајот + screen protector
8. Боја : блу / бела / сива / зелена / црвена / розова / жолта / црна

Материјал:
Пластични
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Висок квалитет
Големина:
For nano 7
Тип:
Футроли & Клипови
Бренд Име:
Eurynome
Број На Модел На:
За Нано 7

Слична стока во категоријата..