• Намалена цена
  • Ново
СТП Кожа Торбичка 360 Степени Вртливата Спојувалка за Каиш Holster Случај за Huawai P9/P9 P10 Лајт/P10 Лајт /Чест 8/5C
zoom_in

СТП Кожа Торбичка 360 Степени Вртливата Спојувалка за Каиш Holster Случај за Huawai P9/P9 P10 Лајт/P10 Лајт /Чест 8/5C

DEN 427.00 479.52

Износот
check Това е достапна


Holster Случај направен од висок квалитет на СТП кожа, Мека внатрешни работи, исто така,Нема простор сместат Случај.
Магнетни самостојно затворање размавта овозможува мирен и лесно да пристапите до вашиот телефон
360 Степени Вртливата спојувалка за каиш да направи телефонот со Повеќе позиција
Компатибилен модел :
за Huawei P9
за Huawei P9 Лајт
за Huawei P10
за Huawei P10 Лајт
за Чест 8
за Чест 5 C
Материјал : Синтетички Кожа
Боја : Црна
Пакување Содржина : 1pcs Кожа Случај

Материјал:
PU
дизајн:
Бизнис,Обичен
Бренд Име:
aubaddy
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар
Големина:
15.3 * 7.8 * 2 cm
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
360 Степени Вртливата Спојувалка За Каиш
НЕМА.:
1081020

Слична стока во категоријата..