• Ново
OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Sony Xperia XA2/R1 Плус/R1/XZ1/XZs/XZ/Z5/Z4v/Z3+/Z4/Z3v/Z3/Z2 5.2 Инчен
zoom_in

OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Sony Xperia XA2/R1 Плус/R1/XZ1/XZs/XZ/Z5/Z4v/Z3+/Z4/Z3v/Z3/Z2 5.2 Инчен

DEN 575.52

Износот
check Това е достапна


Вистинска Кожа Торбичка Случај за Sony Xperia XA2/R1 Плус/R1/XZ1/XZs/XZ/Z5/Z4v/Z3+/Z4/Z3v/Z3/Z2
- Боја : Црна.
- Материјал : Вистинска Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.

Материјал:
Xperia Z5, Xperia Z4v, Xperia Z3 плус, Xperia Z4, Xperia Z3v, Xperia Z3 L55t, Xperia Z3, Xperia Z2, Xperia XZ, Xperia XZ1, Xperia R1 Плус, Xperia XZs, Xperia R1, Xperia XA2
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Големина:
5.2
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Универзална Случај
Стил:
Вистинска Кожа Случај,Торбичка Случај,Универзалниот Случај
боја:
Црна
одговара 1:
За Sony Xperia Z5/Z4v/Z3+ Случај
Се вклопат 2:
За Sony Xperia XA2/Z4 Случај
Одговара 3:
За Sony Xperia Z3v Случај
Одговара 4:
За Sony Xperia Z3 Случај
Одговара 5:
За Sony Xperia Z2 Случај
Одговара 6:
за Sony Xperia XZ Случај
Одговара 7:
за Sony Xperia XZs Случај
Одговара 8:
за Sony Xperia R1 Плус/R1 Случај

Слична стока во категоријата..