• Ново
OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Meizu M6/Pro 7/M5s/Pro 6s/Про 6/MX5e Лајт/М5/М2 Забелешка/М1 Note/MX4 Про
zoom_in

OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Meizu M6/Pro 7/M5s/Pro 6s/Про 6/MX5e Лајт/М5/М2 Забелешка/М1 Note/MX4 Про

DEN 575.52

Износот
check Това е достапна


Вистинска Кожа Торбичка Случај за Meizu M6/Pro 7/M5s/Pro 6s/Про 6/MX5e Лајт/М5/М2 Забелешка/М1 Note/MX4 Про
- Боја : Црна.
- Материјал : Вистинска Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни го моделот на вашиот телефон или на димензија,на пример : сакам случај за i Phone 7(138.30 x 67.10 x 7.10 mm),така што можеме да ви испрати најмногу погоден случај. .

Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Гроздобер,Сјајна,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Универзална Случај
Големина:
5.2-5.5
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Meizu
Стил:
вистинска кожа случај,торбичка случај,спојувалка за каиш случај
боја:
Црна
одговара 1:
за Meizu M6/MX4 Про Случај
Се вклопат 2:
за Meizu М1 Забелешка Случај
Одговара 3:
За Meizu М2 Забелешка Случај
Одговара 4:
за Meizu MX5e Лајт/М5 Случај
Одговара 5:
за meizu про 6 случај
Одговара 6:
за Meizu Про 6s Случај
Одговара 7:
за Meizu M5s Случај
Одговара 8:
за Meizu Про 7 Случај

Слична стока во категоријата..