• Намалена цена
  • Ново
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Про
zoom_in

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Про

DEN 388.00 431.52

Износот
check Това е достапна

Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Про Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај . * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 7 Плус,така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај .
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија,Галакси S7 Работ
Карактеристики:
Универзална Случај
Големина:
5.5-5.8
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна,Кафеава
Тип:
Случај,Маска,Capa,Fundas,Coque,Школка,Торбичка,Флип Случај,Carcasas,Hoesjes
Стил:
Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај
одговара 1:
за Samsung Галакси J7 Про Случај
Се вклопат 2:
за Samsung Галакси J7 Core Случај
Одговара 3:
за Samsung Галакси J7 Nxt Случај
Одговара 4:
за Samsung Галакси S8 Активни Случај

Слична стока во категоријата..