• Ново
OEEKOI Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Pro/J7 2017
zoom_in

OEEKOI Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Pro/J7 2017

DEN 479.52

Износот
check Това е достапна


Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Pro/ J7 2017
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.

Мало Пакет:
No
дизајн:
Мат,Спорт,Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.5-5.8
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ,Galaxy S4 Mini,Галакси S5,Галакси S6 работ плус,Galaxy Серија,Галакси Note4,I9300 Галакси SIII,Галакси S7 Работ,Галакси Гранд,Галакси S7,Галакси Забелешка 7,Галакси C5,Галакси S6,Галакси Мини S5
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
Универзална Случај
Стил:
Универзална Случај,Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај
Материјал:
СТП Кожа
боја:
црна браун
одговара 1:
за Samsung Галакси J7 2017 Случај
Се вклопат 2:
за Samsung Галакси J7 Про Случај
Одговара 3:
за Samsung Галакси J7 Core Случај
Одговара 4:
за Samsung Галакси J7 Nxt Случај
Одговара 5:
за Samsung Галакси S8 Активни Случај

Слична стока во категоријата..