• Намалена цена
  • Ново
Кука Јамка Човек Спојувалка за Каиш Патент Картичка Торбичка Двојна Мобилен Телефон Кожа Случај за полнење За Motorola Мото Z/Z Игра,Мото G5 Плус, Meizu метал
zoom_in

Кука Јамка Човек Спојувалка за Каиш Патент Картичка Торбичка Двојна Мобилен Телефон Кожа Случај за полнење За Motorola Мото Z/Z Игра,Мото G5 Плус, Meizu метал

DEN 424.00 445.92

Износот
check Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Универзален Телефон Торбичка
Направен од висок квалитет на вештачка кожа
Дизајнирана со еден патент торбичка за пари&картички;две одделни торбичка за телефон или моќ банка.
постојат два usb порт слотови на дното на случај,ако fitable, можете да го полначот на телефонот со еден моќ банка во
Случајот е со спојувалка за каиш&кука јамка за да ослободите вашата рака додека outsides.
Имајте на ум : тоа е универзален случај,големината е еден торбичка 16x8.5cm,која работи за телефонот големина 15.3x7.8cm,и други торбичка големина е за телефонот големина 15.9x8.2cm
Пакет се вклучени :
Телефон Торбичка x 1

Материјал:
Синтетички Кожа
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Обична,Бизнис,Спортски
Бренд Име:
WEIYU
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
функција на ourdoor активности;дизајниран со картичка&пари слотови
Големина:
19.5 x 12 cm
Тип:
Футроли & Клипови

Слична стока во категоријата..