• Ново
OEEKOI Носорог Шема Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Pro/J7 2017
zoom_in

OEEKOI Носорог Шема Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Pro/J7 2017

DEN 479.52

Износот
check Това е достапна

Носорог Шема Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Активен/J7 Nxt/J7 Core/J7 Pro/J7 2017 Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.
3.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. Инсталирање на погодност.
5.СТП Кожа Направени.
6.OPP Пакување. 7.Боја : Хоризонтална(црна,кафеава),Вертикални(црна,кафеава). 8.Големина : Хоризонтална[a.7.5*14cm; б.8.5*15cm; c.8.8*16cm; d.9.5*16.5 cm] Вертикална [a.7.5*15cm; б.8.2*15.5 cm; c.8.5*16cm; d.9.5*17.5 cm] Известување 1.Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.
1 PCS Нов Пад на Превозот Црна Боја Wasit Носителот Торбичка Спојувалка за Каиш Кожата Покрие Случај за i Phone 5 C Висок Квалитет Видиме Кеси Free US$ 9.90 /парче
10 PCS Топла Продажба Мазна Црна Боја НАГОРЕ и Надолу Спојувалка за Каиш Торбичка Назад Држачот за Случај за i Phone 5 C Висок Квалитет Видиме Кеси Free US$ 41.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS Топла Продажба Lichee Боја Анти Пропадна Виткање Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Носителот Bac Случај за h TC One М9 Бизнис Кеси US$ 46.00 /многу
парчиња / многу
1 PCS Мода СТП Кожа Стојат Торбичка Спојувалка за Каиш Holster Lichee Мазна Кожа Назад Случај за i Phone 6 Плус Видиме Кеси Free US$ 9.22 /парче
10 PCS Мода Lichee Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Кожата Торбичка Кожата Покрие Случај за i Phone 6 4.7" мобилен телефон Кеси Free US$ 35.00 /многу
парчиња / многу
1 PCS Мода Црна СТП Кожа Половината Носителот Спојувалка за Каиш Кожата Торбичка Покрие Случај за i Phone 6 4.7" мобилен телефон Кеси Free US$ 8.88 /парче
100 PCS EMS/DHL Топла Продажба Црна Lichee Торбичка Спојувалка за Каиш Holster Кожата Опфаќа Случај за i Phone 6 Плус Видиме Кеси Free US$ 314.00 /многу
парчиња / многу
50 PCS EMS/DHL Мода Црна Боја Спојувалка за Каиш Торбичка Паричникот Случај за h TC One М9 Деловен човек е Кеси US$ 198.00 /многу
парчиња / многу

Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Деловни,Спортски,Гроздобер,Мат
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
5.5-5.8
Карактеристики:
Универзална Случај
боја:
Црна,Кафеава
Материјал:
СТП Кожа
Стил:
Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај,Носорог Шема Случај
одговара 1:
за Samsung Галакси J7 2017 Случај
Се вклопат 2:
за Samsung Галакси J7 Про Случај
Одговара 3:
за Samsung Галакси J7 Core Случај
Одговара 4:
за Samsung Галакси J7 Nxt Случај
Одговара 5:
за Samsung Галакси S8 Активни Случај

Слична стока во категоријата..