• Намалена цена
  • Ново
Жените Лето Бохемски Нерегуларни Плажа Облечи Лабава Длабоко В Гради Женски Ракави Beachwear Boho Наметки Фустани
zoom_in

Жените Лето Бохемски Нерегуларни Плажа Облечи Лабава Длабоко В Гради Женски Ракави Beachwear Boho Наметки Фустани

DEN 820.00 911.04

Износот
check Това е достапна

Жените Лето Бохемски Нерегуларни Плажа Облечи Лабава Длабоко В Гради Женски Ракави Beachwear Boho Наметки Фустани добредојдовте на нашиот магазин. Ако имате потреба од лошиот квалитет и cheapie,се заобиколат ве молам! КУПИ шест Испрати еден слободни. Важна Забелешка
Зошто гледам мојата цел боја е во ред? Понекогаш можете да користите e-mail или телефон или таблет проверете ја вашата цел, да се види е погрешна боја, не't worry ова е Aliexpress систем проблем, ние испрати иста боја за да можете со фото модел. Забелешка стандардно, оваа точка ќе се испраќаат преку Кина Пост Оригинални Мал Пакет Плус, w hich е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина. Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket како превозот метод.
Производи вклучуваат : Плажа здолниште одговараат Комбо
Стоковните еластичност : добра еластичност
Квалитетот на производот : висок квалитет
Опис на производот : нови секси плажа здолниште, истиот фустан носат различен стил, не се дејствува брзо.
.Кога (цел Забелешка : 1.Кога (Кога цел (Цел>=$5), со следење на број и Меѓународниот превозот информации 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 4.кога ќе го примите пакетот,ако имате било какви прашања ,pls не се отвори спорот прво,можете да контактирате со нас и ние ќе се реши брзо,ви благодариме! 5.Ве молиме не го направи спорови во рок од 60 дена, ова е несакана. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горенаведените инструкции за Плаќање : 1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
YIRANSHINI
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Beachwear Boho Наметки Фустани
Пол:
Жените
Стил:
едно парче
Применливи Возраст:
Возрасни
Модел стил:
Мулти-носи
Дали лента забавува:
Не челик кула со импланти на градите
Шема:
Полна Боја
ткаенина име:
Spandex / Lycra
Ткаенина Содржина:
Полиестер влакна (полиестер)
Боја:
Виолетова, црна, портокалова, светло сина, fuschia, праска
Големина:
S,M,L,XL
Стил:
Плажа

Слична стока во категоријата..