• Ново
2018 пролет и лето нови ретро чипка крои големи pleated Бохемски печатени chiffon висока половината се облекуваат
zoom_in

2018 пролет и лето нови ретро чипка крои големи pleated Бохемски печатени chiffon висока половината се облекуваат

DEN 2592.00

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Геометриски
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Chiffon
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
kiryaquy

Слична стока во категоријата..