• Намалена цена
  • Ново
Најновата Есен Зима Жените Тексас Фустан Плус Големина Дами Везови Половина Ракав Партија Фустани Домот Сина Секојдневен Фустан Vestido
zoom_in

Најновата Есен Зима Жените Тексас Фустан Плус Големина Дами Везови Половина Ракав Партија Фустани Домот Сина Секојдневен Фустан Vestido

DEN 1018.00 1197.60

Износот
check Това е достапна


Најновата Есен Зима Жените Тексас Фустан Плус Големина Дами Везови Половина Ракав Партија Фустани Домот Сина Секојдневен Фустан Vestido B666
100% сосема нов и висок квалитет
Удобно да го допре и да се носат
Боја : Сина
Материјал : Памук,полиестер,spandex
Answer : ___________________________ Note :
1, што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот
е ист како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. 2, да ги Споредиме детали големини со твое, ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење (Сите мерења во см и
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) ви Благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Тексас
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Бренд Име:
Н. POKLONSKAYA
Деколте:
Notched
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
372
Шаблон Тип:
Геометриски
Стилот 3:
Жените Повик Облека
Стил 6:
фустан фармерки
Стил:
Повик
жените се облекуваат за на есен 2017 сина:
Yes
жените фустани бесплатен превозот дама фустани:
Yes
жените се облекуваат голема големина:
Yes
За сезоната:
Есен,Пролет,Зима
боја:
Сина

Слична стока во категоријата..